Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПіар. Lawyers of Love, або Коли юристи роздягаються...

12.01.2008

Юридичний PR, еротика і юридична деонтологія

Як розкрутити юридичний бізнес і справити враження? Свій рецепт можуть виробити вродливі жінки-юристки.

Юридичні рецепти по-чикагськи

Юристи – люди консервативні: роздягаються зрідка… і не для всіх!

Але це не стосується Коррі Фетман (Corri Fetman). Ця чикагська юристка підійшла творчо до рекламування послуг своєї юридичної фірми: спочатку – в травні 2007 року – в Чикаго з’явилися замовлені нею величезні бігборди зі слоганом («Life is short. Get a divorce» – «Життя коротке. Оформляйте розлучення»).

Фото: Коррі Фетман перед рекламним бігбордом своєї ЮФ

Далі – більше. Юристка роздяглася для Playboy, назвавшись «Юристом кохання» (Lawyer of Love): у лютому 2008 року виходить черговий номер Playboy з сетом її фото.

Щобільше - інтелектуальна еротика: на сайті Playboy (playboy.com/corri) вона водночас консультує, відповідаючи на запитання.

Ідея – не нова

Апелювання до еротики для розкрути в юридичному світі – не нова ідея. Для Україні - теж. Навіть мені довелося брати не одне інтерв’ю з однією нині відомою юристкою, що справляє враження не лише розумом, але й – передусім – зовнішністю.

Заспокою: фото, що супроводжували інтерв’ю, були еротичні в смислі того, що вони, даруйте за юридичну мову, порушували («в кого?», - ви спитаєте. Не лише в мене) «Підвищений інтерес до проблем статі, чуттєвість, сексуальність і, можливо, навіть хтивість», що і підпадає під визначення еротики.

Ідея в реалізації….

Уявляю: спокуслива українка, як-от Ольга Куриленко, апелює з бігборду «Найми мене».

До речі, чому говоримо про Куриленко; майже всі останні Міс України – юристки. Я вже не кажу про претенденток.

«Міс Україна–2004» Леся Матвєєва – юрист (випускниця Київського університету права НАН України).

Фото: Леся Матвєєва з керівництвом КУП (2004 рік, з сайту КУП)

«Міс Україна–2005» Юлія Пінчук – юрист (з Волині, тодішня і мабуть ще нинішня студентка Київського національного економічного університету).

«Міс Україна-2007» Олександра (Саша) Ніколаєнко – юрист (Одеська національна юридична академія).

«Міс Україна-2008» Ліка Роман (Закарпаття) – можливо також вчиться на юриста (не зміг встановити точно: відомо, що вона – студентка Інституту міжнародних відносин Ужгородського національного університету)

Ці та подібні дівчата моментом би звернули на себе увагу і розкрутили свій юрбізнес. Правда, чомусь вони цього не роблять (Леся Матвєєва працює на Інтері, Саша Ніколаєнко наразі думає явно не про кар’єру – одружується з другом Дональда Трампа…). А могли б! (Тим паче, ідеї в них можуть бути більш привабливі, ніж в Фетман - що супроводить переважно розлучення -наші колежанки настроєні конструктивно.) І може будуть.

… в США

А наразі Коррі таки це зробила. Її шквально критикують колеги: це - неетично. Інші - це просто паскудно. Вона ж на закиди про свої «оголені фото» відповідає:

"Голе тіло – чудова річ. До того ж, у мене й далі той самий розум, що раніше, як я роздяглася. Я та сама юристка, так само надриваються на роботі й т.п. І мене не слід карати за те, що в мене є розум та тіло".

Як тут не згадати Сашу Ніколаєнко, яку одного разу спитали: — А що важливіше — бути гарною чи розумною? Вона відповіла: — Краще, коли два в одному. Я не прихильниця теорії, що красуні розум не потрібен.

Може б було краще, щоб вона додала: Краще два в одному – юристі, юристці. Ну, гаразд, це додам я сам, адже з-поміж нас, юристів, так багато вродливих і розумних колежанок. Що від цього – юридичного світу – і в ньому (хоч не лише) залишаються.

Кому цікаво:

Оголена "юрист кохання" (Lawyer of Love) – Коррі Фетман (Corri Fetman)

Юрист Коррі Фетман в Playboy

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign