Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. Виповнюється рік виходу в світ першої книги

03.12.2007

Далі інформація поширена 6 грудня 2006 року.

Чудова новина! 4 грудня 2006 року побачило світ моє перше «книжне дитя» – «Юридична професія та освіта. Досвід США у порівняльній перспективі» (К.:«Юстініан», 2006. 272 с.).

До видання книги мене спонукало бажання завершити багаторічне дослідження, а також прагнення утвердити право як мистецтво добра і справедливості. Книгу присвячено українським правникам, які прагнуть особистого і професійного вдосконалення, а також Американській асоціації юристів, яка своїм зразковим досвідом на це надихає!

Книга, результат майже 10-річного дослідження, узагальнює попередні опубліковані та неопубліковані праці, систематизовано розкриває різноманітні засади американської юрпрофесії та освіти, особливості організації діяльності правників у США, системи юросвіти в США та Україні (в порівнянні), «олімпійські ігри» студентів-правників — Конкурс ім. Ф. Джессапа. Книга є джерелом інформації про те, як здобути юридичну освіту та досвід, право займатися юрпрактикою в США. Також у ній ідеться про професійну відповідальність правника в США, зокрема – про численні політико-правові та дисциплінарні справи Білла Клінтона, тим самим доводячи, що жоден, в тому числі й президент чи юрист у США, не може вважатися понад правом. Читачів потішить і кілька доречних анекдотів.

Книга, ілюстрована одним талановитим студентом-правником, містить 22 тематичні таблиці, переліки адрес американських правничих шкіл (з програмами магістратури й приблизною кількістю українців, що в них навчалися), українських правників, ліцензованих практикувати право в США, зразки кваліфікаційних іспитів, бібліографія; спростить якісне користування книгою предметний та іменний покажчики.

Книгу доповнено вже популярною працею з юридичного фольклору «Розмова п’яти подорожніх юристів про проблеми й радості здобуття юридичного фаху» та таким собі «маніфесто» «Сім закликів до українського правництва», що містять ідеї, спрямовані на об’єднання зусиль для удосконалення юрпрофесії в Україні.

Зміст та деякі матеріали книги – дивіться у додатку.

Рукопис книги рецензовано такими відомими правниками, як Богдан Футей (див. №17 Юргазети), В. В. Комаров, В. Д. Бабкін та О. О. Мережко. Як автор, я вдячний їм і десяткам інших колег, друзів в Україні та за її межами, які зробили внесок у мій професійний розвиток, дослідження теми, що триває та видання книги. Думаю, ця книга – спільне досягнення!

Ласкаво запрошую на презентацію книги в ряді ЮНЗ. (До речі, вона продаватиметься там за спеціальною ціною 25 грн., у продаж вона надійде за ціною від 30 грн.). Найближчі презентації: Київ: 8 грудня (п’ятниця), «Києво-Могилянська академія», 4 корпус, ауд. 425, 13:00; Львів: 13 чи 14 грудня, студентські організації юридичного факультету ЛНУ, пообідній час. Також плануються презентації в Донецьку та рідному Закарпатті (зокрема Ужгороді). Книгу можна придбати й у видавництві (Тел.: (044) 230 0173, 521 6111).

З найліпшими вітаннями, В’ячеслав (Славік) Бігун, 6 ХІІ 2006 Legal_profession_and_education.pdf


 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign