First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

Огляд ЗМІ. «Правовий тиждень»: «Правники – суспільству! Повага до права панує тоді, коли є довіра до правника»

20.04.2010

20 квітня 2010 року Щотижнева інформаційно-правова газета «Правовий тиждень» друкує широко ілюстровану статтю з початком на першій полосі під назвою «Правники – суспільству! Повага до права панує тоді, коли є довіра до правника», що висвітлює роботу Київського Форуму «Правники – суспільству».

Далі наводиться текст публікації, оригінал публікації.

Правники – суспільству! Повага до права панує тоді, коли є довіра до правника

15-17 квітня ц.р. в Києві у приміщенні Палацу мистецтв «Український дім» проходили щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – Абітурієнт-2010» і виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», організатором якої є Міністерство освіти і науки України.

Право урочисто відкрити виставку надали міністру освіти і науки України Дмитру Табачнику та президенту Академії педагогічних наук України Василю Кременю. Міністр освіти зазначив, що виставка адресована насамперед півмільйону молодих громадян України, які цього року стануть випускниками середніх навчальних закладів. А фахівцям цей захід дозволить обмінятися досвідом педагогічної діяльності, представити широкому загалу нові підручники та інноваційні розробки.

Одночасно з виставкою тривав і Київський форум «Правники – суспільству», у якому взяла участь і газета «Правовий тиждень».

Голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції В’ячеслав Бігун, виступаючи з вітальним словом, зазначив: «У суспільстві повага до права панує тоді, коли є довіра до правника. Звідси і гасло форуму: «Правники – суспільству».

Форум – це безкоштовна правова допомога, яка надається юридичними клініками, органами юстиції, відомими юридичними фірмами. Також це майстер-класи провідних юристів, унікальна можливість набути досвід від визнаних юристів країни. У рамках заходу був проведений юридичний телеміст «Україна – США», у ході якого обговорювали питання, чи є «професіоналізм» універсальним поняттям або ж це лише локальна дефініція. У програмі форуму був і конкурс для високо інтелектуальних правників, які прагнуть привернути увагу до права через довіру до правників.

Отже, відвідавши форум, громадяни могли отримати безкоштовну юридичну допомогу як від студентів-юристів, які представляли юридичні клініки провідних «вишів», так і від досвідчених юристів. Такою нагодою скористалися ті, хто потребує юридичної допомоги.

Більшість із них були задоволені отриманими консультаціями, а юристи сподіваються, що таким чином здобули нових клієнтів, тому можна справедливо сказати, що спілкування було взаємовигідним.

 

Коментарі учасників:

 

Старший партнер ТОВ «Правова гільдія «ВікторіАл»

Алла ПУСТОВІТ:

– У такій виставці ми беремо участь уперше, оскільки хочемо заявити про себе. У майбутньому плануємо розширювати компанію, тому завдяки цьому заходу формуємо базу потенційних працівників – вже кілька студентів-юристів зацікавилися такою можливістю і залишили своє резюме.

 

Юрист ЮБ «Правозахист»

Інна ВОРОБЙОВА:

– Більшість громадян, які приходять за юридичними консультаціями, – люди пенсійного віку. Їх цікавлять житлові питання (незаконне проживання та виселення з житла), а також трудові питання (незаконне звільнення тощо). На мою думку, відвідувачі задоволені відповідями, а ми можемо знайти серед них нових клієнтів. Я рада, що можу допомогти людям.

Відвідувачка форуму

Ольга ШИМБЕРКО:

– Я студентка, допомагаю батькові на його фірмі. На форум прийшла,щоб отримати юридичну консультацію, бо виникли проблеми з однією компанією: потрібно повернути гроші, але невідомо, як це зробити. Оскільки зараз фінансова криза, скористалася нагодою отримати консультацію від кваліфікованих юристів. Сподіваюсь, що тут нам зможуть допомогти.

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign