First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрПодія. ЮРИДИЧНИЙ ТЕЛЕМІСТ „УКРАЇНА – США”: «Кар’єрні поради з професіоналізму...» (15.04, 17-00), Перегляд телемосту в режимі он-лайн з власного комп'ютеру

15.04.2010

15 квітня 2010 року під час Київського Форуму «Правники – суспільству» відбувається спеціальний Юридичний телеміст (відео-конференція) «Україна – США» на тему «Кар’єрні поради з професіоналізму та соціальної відповідальності юриста: стандарти та досвід України та США у порівняльній перспективі».

Організатори телемосту – Школа права Університету Арканзас і Університет економіки та права «КРОК» за сприяння та технічної підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США.

Телеміст є заключним з циклу телемостів, які проводилися впродовж 2009-2010 навчального року. Наприкінці телемосту відбудеться нагородження найбільш активних студентів-правників, які брали участь у телемостах.

Місце проведення «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2, «Кобзарська світлиця» (2-ий поверх), початок – 17:00. Захід проводиться без перекладу – англійською мовою.

Усі бажаючі, які не зможуть відвідати телеміст в "Українському домі" можуть долучитися до телемосту в зазначений час режимі он-лайн у мережі Інтернет за лінком https://statedept.connectsolutions.com/kyiv (введіть своє ім’я в частині (Enter as a Guest).

Телеміст пройде в форматах стислих виступів і дискусії.

Основними доповідачами будуть професори та юристи-практики з України та США. Зокрема у США в телемості візьмуть участь:

  • Д-р Дональд Джаджес (Donald P. Judges), професор права Арканзаського університету
  • ДеЛора Хьюз (D'Lorah Hughes), доцент Арканзаського університету
  • Тім Тервін (Тim Tarwin), доцент права Арканзаського університету
  • Кей Сі Дапс Такер (K.C. Dupps Tucker), асоціат Bassett Law Firm
  • Сонья Джін Додсон (Sonya Jin Dodson), асистент начальника юридичного департаменту Wal-Mart Stores, Inc.

Учасниками з українського боку будуть відомі та досвідчені вчені-юристи та практики, гості Форуму, молоді юристи України.

Модератори з українського боку – В’ячеслав Бігун та Валентина Лук’янець.

Усім учасникам заходу рекомендовано прочитати наступні матеріали: Професіоналізм. Це — не жарт! [Автор: Чарльз МакКаллам. Переклад з англ. В. С. Бігуна: Charles E. McCallum. Professionalism: It’s no Joke! in Business Law Today 2007 Volume 16, Number 3] // Юридична газета. — 2007. — № 8 (92) (22.02). — С. 10. Мовою оригіналу: www.abanet.org/buslaw/blt/2007-01-02/mccallum.shtml  [Читати www.yur-gazeta.com/article/990/ ]

Форум «Правники – суспільству» - масштабна про-боно акція правової просвіти та освіти, започаткована в 2008 році Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України як центральний захід Всеукраїнського тижня права. Його мета – утвердження поваги до права через довіру до правників. У програмі Київського Форуму «Правники – суспільству» також передбачені інші заходи, зокрема надання безоплатної правової допомоги, проведення майстер-класів, конкурсів тощо (оновлена програма заходів Форуму – на сайті КРМЮ (www.krmjua.org)).

Контакті особи:

  • Валентина Лук’янець (Університет економіки та права «КРОК»)
  • В’ячеслав Бігун (Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України) (067 407 9145)
 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign