First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрМайстер. Ексклюзивний майстер-клас А. Донцова (ЮФ Clifford Chance, Москва) «Злиття і поглинання в практиці міжнародних компаній» – 15.04 10:00–13:00. Змінено час, додано матеріали

13.04.2010

Партнер юридичної фірми Clifford Chance Андрій Донцов (Москва) проведе ексклюзивний розширений майстер-клас на тему «Злиття і поглинання в практиці міжнародних компаній» у п’ятницю (15 квітня, «Український дім», 2 поверх) з 10 до 13 години.

Також очікується участь юристів київського офісу фірми – Сергія Сулімського і Дмитра Федорука.

Нагадаємо, що відомий юрист Андрій Донцов спеціально прилетить з Москви для участі у Київському Форумі «Правники - суспільству» та проведення майстер-класу.

Очікується також, що під час майстер-класу буде присутній іноземний гість, який виступить англійською мовою.  

Раніше планувалося, що цей майстер-клас відбудеться у п’ятницю з 11:00. На прохання А. Донцова його було перенесено на п’ятницю. Перереєстрації слухачів у зв’язку зі зміною не потребується.

У додатку – матеріали курсу А. Доцнова, представлено в одному з провідних російський юридичних навчальних закладів

Заявка на майстер-класи розміщена за лінком (http://krmjua.org/mc2010) у додатку.

 

Довідка:

Андрій Донцов - партнер практики злиттів і поглинань московського офісу міжнародної юридичної фірми Кліффорд Чанс. Почав свою кар'єру в міжнародній юридичній фірмі в 1994 році, в 1999 році прийшов до «Кліффорд Чанс», став партнером в 2003 році. Спеціалізується на питаннях російського і міжнародного корпоративного права, консультує по юридичних аспектах злиття і поглинань, створення спільних підприємств, корпоративного управління і реструктуризації компаній. Він також володіє обширним досвідом в різних областях, таких як телекомунікації, фінансові інститути, промислові компанії і FMCG. Кількість закритих операцій, над якими працював Андрій Донцов, складає більше 100.

Останнім часом Андрій Донцов представляв інтереси найбільших іноземних інвесторів по питаннях продажу і організації спільних підприємств у сфері живлення, автомобільної і фінансових областях, а також консультував найбільші корпорації в Росії і СНД по питаннях національних і міжнародних придбань і продажів.

Андрій Донцов протягом декількох років веде спецкурс по злиттю і поглинанням в МГИМО, МГУ ім. М. В. Ломоносова і МГЮА, а також є автором ряду публікацій по корпоративному праву в російських і міжнародних виданнях.

Фотографія Вячеслава Бігуна (2008): Андрій Донцов

 

Прес-реліз російською мовою:

Партнер ЮФ Clifford Chance Андрей Донцов (Москва) проведет мастер-класс «Слияние и поглощение в практике международных компаний» во время Форума «Юристы- обществу»

Партнер ведущей мировой юридической фирмы Clifford Chance Андрей Донцов (Москва) проведет мастер-класс «Слияние и поглощение в практике международных компаний» во время Форума «Юристы- обществу» (15-17 апреля 2010 года, «Украинский дом»)

Андрей Донцов подтвердил договоренность, достигнутую с ним председателем Совета в июне 2009 года. «С удовольствием принимаю приглашение провести мастер-класс», - отметил партнер известной фирмы. Также планируется участие юристов Киевского офиса фирмы – Сергея Сулимского и Дмитрия Федорука.

 

Справка :

Андрей Донцов - партнер практики по слияниям и поглощениям московского офиса международной юридической фирмы Клиффорд Чанс. Начал свою карьеру в международной юридической фирме в 1994 году, в 1999 году пришел в «Клиффорд Чанс», стал партнером в 2003 году. Специализируется на вопросах российского и международного корпоративного права, консультирует по юридическим аспектам слияний и поглощений, создания совместных предприятий, корпоративного управления и реструктуризации компаний. Он также обладает обширным опытом в различных областях, таких как телекоммуникации, финансовые институты, промышленные компании и FMCG. Количество закрытых сделок, над которыми работал Андрей Донцов, составляет более 100.

В последнее время Андрей Донцов представлял интересы крупнейших иностранных инвесторов по вопросам продажи и организации совместных предприятий в сфере питания, автомобильной и финансовых областях, а также консультировал крупнейшие корпорации в России и СНГ по вопросам национальных и международных приобретений и продаж.

Андрей Донцов в течение нескольких лет ведет спецкурс по слияниям и поглощениям в МГИМО, МГУ им. М. В. Ломоносова и МГЮА, а также является автором ряда публикаций по корпоративному праву в российских и международных изданиях.

Фотография Вячеслава Бигуна (2008): Андрей Донцов

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign