First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрКар'єра. Реєстрація на майстер-класи під час Форуму «Правники - суспільству» (до 22:00 14.04)

12.04.2010

Оголошено реєстрацію на майстер-класи Української академії права та Юридичний телеміст „Україна – США”: «Кар’єрні поради з професіоналізму та соціальної відповідальності юриста: стандарти та досвід України та США у порівняльній перспективі» під час Київського Форуму «Правники – суспільству» (15-17 квітня, м. Київ, вул. Хрещатик, 2, «Український дім», 2 поверх).

Усі охочі взяти участь у майстер-класах Форуму повинні зареєструвати заявку (див. за лінком - http://krmjua.org/mc2010) в електронній формі, надіславши її на адресу krmjua@gmail.com з копією на е-адресу Yaroslav_Barkov@ukr.net із позначкою в темі «МК» до 14 квітня 2010 року, середа, 22:00. Участь у майстер-класах незареєстровних осіб не гарантується. Особи, які відвідали 10 і більше майстер-класів, можуть отримати Сертифікат слухача майстер-класів. Тривалість майстер-класу – 1 год (якщо не зазначено іншого). Заявка може безперешкодно поширюватися та копіюватися. Із додатковими запитаннями звертайтеся, будь ласка, до Ярослава Баркова – менеджера Української академії права (майстер-класи провідних юристів) за тел.:  098 95 00 720.

Форум «Правники–суспільству» - масштабна про-боно акція правової просвіти та юридичної освіти, уперше започаткована Координаційною радою молодих юристів України під час аналогічного Форуму Всеукраїнського тижня права 2008. Форум покликаний утвердити повагу до права через довіру до правників, соціальну спрямованість юридичної професії. 

Під час Форуму відбудеться низка заходів, зокрема надання безкоштовної юридичної допомоги, проведення майстер-класів провідними юристами України, презентація провідних юридичних компаній, виставка-продаж юридичної літератури, юридичний телеміст «України – США», інші заходи. Під час Форуму правники матимуть змогу ще раз діяльно підтвердити гасло молодих юристів України – «Повага до права через довіру до правників».

Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для нового покоління молодих юристів України. Завданнями майстер-класу є підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права. 

Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім опосередкованим внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що також відзначається як їхній внесок.

Проведення майстер-класу – це внесок у підвищення професіоналізму молодих юристів України, утвердження поваги до права через довіру до правників.   

Джерело: КРМЮ України

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign