First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрПолітика. Міністр юстиції М. Оніщук привітав правників зі св'ятами і окреслив пріоритети

24.12.2007

Міністр юстиції України звернувся з привітанням до юристів з нагоди Нового року та Різдвяних свят. У тексті також означено деякі пріоритети діяльності Міністра.

"Для всіх нас 2007 рік буде пам'ятним позачерговими виборами народних депутатів, формуванням демократичної коаліції та нового складу Кабінету міністрів. Україна, її народ зробили свій вибір на користь прогресу, верховенства права та законності, поваги до прав і свобод людини, соціальної справедливості!", - йдеться у вітанні.

"У наступному році перед усіма нами і, в першу чергу, урядовцями постають складні завдання зміни якості відносин між інститутами публічної влади і громадянами, укріплення основ національної самосвідомості і громадянського суспільства.

"Кредит народної довіри зобов'язує правників кардинально переглянути підходи до проведення конституційної, адміністративної і судово-правової реформи. На часі принципова оцінка стану та неупереджений аналіз недоліків в цій справі, вироблення курсу і здійснення заходів, які мають на меті якнайшвидше утвердити конституційні принципи правосуддя, подолати корупцію.

"На нас чекає комплексна реформа кримінальної юстиції та пенітенціарної системи, адвокатської діяльності. Першочерговими стають питання правового виховання кожного громадянина. Нового значення набувають проблеми інтеграції України у світову економічну та правову системи і, в зв'язку з цим, подальшої гармонізації національного законодавства з європейським. Отже, йдеться про комплексне науково-теоретичне, законодавче і організаційне забезпечення розбудови провідних політико-правових інститутів держави і громадянського суспільства.

"Маю надію, що незважаючи на багатоманітність політичних поглядів, наступний рік згуртує всіх представників правничого цеху навколо вирішення цих значних завдань. Бажаю всім невтомних пошуків та творчих здобутків, високого професіоналізму і поваги колег, а також щастя в родинах, міцного здоров'я, довголіття і добробуту!", - завершує привітання і звернення Міністр юстиції Микола Оніщук.

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign