First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрЗахід. Чергове засідання робочої групи з підготовки до Всеукраїнського тижня права

20.10.2009

Тема: Всеукраїнський тиждень права  / All-Ukrainian Week of Law

20 жовтня 2009 року у приміщенні Міністерства юстиції України відбулася чергова зустріч робочої групи КРМЮ України із підготовки до Всеукраїнського тижня права (7-12 грудня).

У засіданні взяли участь В’ячеслав Бігун, Олександр Клименко, Маркіян Дулеба, Володимир Свєтницький, Яна Іваніщ та Ярослав Барков. Також під час зустрічі був присутній начальник управління координації правової роботи та правової освіти Міністерства юстиції України Сергій Богачов.

Підготовка Ради Всеукраїнського тижня права відбуватиметься в унісон із планом заходів із проведення у 2009 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України про заходи Наказом Міністерства юстиції від 30.09.09 № 1760/5. Водночас, зусилля Ради буде зосереджено на проведенні Форуму „Правники – суспільству”, який, як і минулого року, повинен стати центральним заходом Тижня.

Очікується, що Форум „Правники – суспільству” Всеукраїнського тижня права відбудеться 10-12 грудня в „Українському домі” (м. Київ).

Вирішено активізувати зусилля у всіх напрямках, зокрема найближчим часом провести переговори із залученням фінансування, технічного та організаційного забезпечення Тижня права в Україні. Крім того, очікується, що на наступному засіданні Ради до її лав, на заміну менш активним членів Ради, буде прийнято нових членів, які активізують підготовку до Тижня права.

На засідання, з-поміж іншого, координатор ТП від КРМЮ України Олександр Клименко проінформував про успішні переговори із залучення коштів на даний захід. Менеджер проекту „Українська академія права – майстер-класи провідних юристів” Ярослав Барков представив перелік пропонованих провідних юристів для проведення майстер-класів. Яна Іваніщ підготувала комплекс правопросвітніх методичних матеріалів, розроблених спільно із членом ради к. ю. н. А. О. Галаєм. Маркіян Дулеба, Володимир Свєтницький розповіли про зусилля із залучення коштів для проведення заходів Тижня права.

Невдовзі очікується зустріч із погодження участі глави держави в заходах Тижня права.

Голова Ради та голова оргкомітету В’ячеслав Бігун відзначив активність членів Ради у підготовці до Всеукраїнського тижня права 2009 та висловив переконання, що цей захід відбудеться на найвищому рівні та матиме дійсно всеукраїнський масштаб.

Координаційна рада молодих юристів є консультативно-дорадчим органом при Мін’юсті, який створюється з метою залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів. Центральний захід КРМЮ України – Всеукраїнський тиждень права.

Джерело: КРМЮ України

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign