First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрКар'єра. Юридична кар'єра Арсенія Яценюка

21.12.2007

ЗМІ потрохи виявляють «юридичні стежини» кар'єри Арсенія Яценюка.

Далі витяг зі статей на «УП» «Загадка Арсенія Яценюка« (6.12.2007). Також читав цікаву статтю Арсений Яценюк от «А» до «Я» в №16 журналу «Профіль» (на сайті є лише початок статті).

Автор відзначає і, пригадується, когось цитує, що Арсеній начебто майже не відвідував лекції та семінари. Це мені нагадало історію з Біллом Клінтоном, який «вчився» в Йєлі. Тобто, майже не вчився. Кажуть, лише одного разу його побачили з книгою в переддень іспиту, але з’ясувалося що в цій книзі було вкладено іншу книгу з новелами, яку він читав. Його відтак спитали, як він може тим не менше отримувати добрі оцінки, добре вчитися (хоча треба ще сказати, що в Йєлі й донині на перших курсах оцінок не ставлять, діє система «здав/нездав»). Він сказав десь таке: в праві, як і в політиці, головне – знати принципи.

Погоджуюся, але не думайте, що цього достатньо. Ще б не помішало  чимало іншого: наприклад, фотографічної пам'яті, неконфліктного характеру і гострого розуму (це то, що набувається і передається генетично). І ще, за наших умов… але про це й так йдеться у статті на «УП».

«Отже, у вересні 1991 Яценюк почав навчання в Чернівецькому університеті, а вже в грудні 1992 він стає президентом юридичної компанії «Юрек Лтд». Яценюку на цей момент було 18 років – він навчався на другому курсі.

Другим засновником фірми був Андрій Іванчук, який був лише на рік старший за Яценюка. Іванчук з Яценюком були власниками на паритетних засадах – кожен вніс до статутного фонду по 18 мільйонів купоно-карбованців.

Як вдалося з'ясувати «Українській правді», майже відразу компанія Яценюка зайнялася юридичним обслуговуванням підприємства іншого в майбутньому впливового земляка Михайла Папієва.

 

Але виробниче об'єднання «Альянс» Папієва було не найбільшим клієнтом у молодого студента юрфаку – вже тоді він надавав послуги Чернівецькому машинобудівному заводу.

Як написав сам Яценюк у автобіографії, його фірма вела процеси в арбітражних судах, а також брала участь у «роздержавленні промислових і аграрних підприємств». При цьому Яценюк продовжував навчання в університеті. Розповідають, що за згодою ректора він деякі іспити складав достроково.

Криміналістику на курсі Яценюка викладав інший депутат шостого скликання Геннадій Москаль. Він як зараз пригадує, поставив Яценюку за цей предмет «п'ятірку»…»

Читайте далі тут.

 

Почитати:

ЮрСлава. 2007 12 13 Публікація. Юристи-політики

Мандич Лідія. Уперше в Україні спікером став юрист // Юридична газета. - 2007. - № 50. - С. 2. 

Бігун В'ячеслав. Відповідальність Клінтона як політика та правника (політична відповідальність: імпічмент Клінтона) // Юридичний журнал. — 2003. — № 10. — С. 134—136. [ Читати ]

Бігун В'ячеслав. Відповідальність Клінтона як політика та правника (політична відповідальність: імпічмент Клінтона) // Юридичний журнал. — 2003. — № 10. — С. 134—136. (див. також «Справи Білла Клінтона. Про відповідальність правника в США» // Юридичний журнал. — 2003. — № 9. — С. 134—136 (початок). [ Читати ]

 

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign