First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрПодія. Укрінформ: Українські філософи права взяли участь у Світовому конгресі в Пекіні

15.09.2009

ПЕКІН (Ольга Танасійчук - УКРІНФОРМ). Українські вчені, філософи взяли участь у с. Його тема - "Загальна гармонія і верховенство права", повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.

Понад 500 філософів і експертів права з більш як 45 країн і регіонів світу презентували на цьому форумі свої нові ідеї, знайомили з тенденціями розвитку конституційного, адміністративного права в своїх країнах. Вони обмінювалися думками про відносини між націями, культурами і правовими системами.

Українська делегація на цьому форумі - найчисленніша після китайської, близько 40 осіб. Уперше наші вчені прибули на подібний форум у такому представницькому складі. Серед учасників, зокрема, ректор Національної академії прокуратури Григорій Середа, професор Національної юридичної академії ім.Ярослава Мудрого (Харків) Сергій Максимов, декан, завкафедрою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Петро Пацурківський, доктор юридичних наук Одеської національної юридичної академії Бехруз Хашматулла; професори і наукові співробітники Інституту держави і права імені Володимира Корецкого НАН України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Харківського національного університету ім. Каразіна, Київського національного авіаційного університету та інші.

Крім кількох доповідей, українська делегація представила на Конгресі монографію "Правосуддя: філософське і теоретичне осмислення", підготовлену молодими українськими філософами і теоретиками права в рубриці "Бібліотека міжнародного альманаху "Проблеми філософії права". Альманах видається з 2003 року під егідою Міжнародної асоціації філософії права і соціальної філософії спільно з Інститутом держави і права ім.В.Корецкого НАН України, Інститутом філософії ім. Г.Сковороди і Чернівецьким національним університетом ім.Ю.Федьковича.

Світовий конгрес, що проводиться Міжнародною асоціацією філософії права і соціальної філософії (Internationale Vereinigung feur Rechts- und Socialphilosophie) з 1909 року раз на 2 роки, відбувся в Китаї уперше. Завтра він завершить свою роботу.

Наступний Світовий конгрес пройде в Німеччині, а в 2013 році він відбудеться в Бразилії.

На фото: В’ячеслав Бігун (ліворуч), кандидат юридичних наук, науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецкого НАН України, з Ясутомо Морігавою, в.о. президента Міжнародної асоціації філософії права і соціальної філософії, під час Всесвітнього конгресу Міжнародної асоціації філософії права і соціальної філософії, Пекін, Китай, вересень 2009 року. У руках монографія "Правосуддя: філософське і теоретичне осмислення", представлена на Конгресі.

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign