First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

РСП. Україна виграє великий міжнародний судовий процес

20.12.2007

Вітаю Сергію Свирибу і Марту Хомяк, інших колег з серйозною перемогою для України та фірми!

Додам, оскарження рішення арбітражного трибуналу в "загальних" судах нині стає дедалі поширенішим. Нерідко недовіряють третейським суддям і не лише в Україні.

Цікавий і практичний сайт на тему http://www.globalarbitrationreview.com/

А тепер по суті.

19 грудня 2007 р. прес-служба ЮФ "Магістр & Партнери" повідомили:

"Апеляційний суд Швеції скасував рішення арбітражного трибуналу, згідно з яким державу Україна було зобов'язано виплатити компанії Norsk Hydro (Норвегія) близько 20 млн доларів. Інтереси України представляли юридичні фірми White & Case LLP та "Магістр & Партнери".

Партнер "магістрів", глава міжнародної арбітражної і судової практики Сергій Свириба: "Ми надзвичайно задоволені рішенням апеляційного суду. Це довгоочікувана перемога після порaзки в суді першої інстанції. В першу чергу, мені хотілося б відзначити непохитну і принципову позицію України в особі Міністерства юстиції, яке, незважаючи на негативний результат слухань в окружному суді, успішно пройшло разом із нами цю нелегку дорогу. Хочу звернути увагу й на те, що скасування рішень арбітражів є винятковим для судів у Швеції. Я впевнений, що це рішення буде ще довго обговорюватись як в Україні, так і в міжнародних юридичних колах".

Судові слухання у цій справі тривали з 2003 року. З боку України до числа свідків та експертів входили відомі науковці, а також один із колишніх Прем'єр-міністрів України та колишній міністр промисловості держави.

Юридичну підтримку державі Україна надали стокгольмське представництво фірми White & Case LLP, зокрема Партнери Бенгт-Аке Джонсон, Джон Віллемс та Андерс Релден, а з питань законодавства України - фірма "Магістр & Партнери", зокрема Партнер фірми Сергій Свириба та радник Марта Хомяк".

 

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign