First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрАфери. 76 мільйонів "підроблених" кредитів. Де були юристи?

01.04.2009

Теми: афери, бездіяльність юристів

Виикрили аферистів, які обікрали банк майже на 75 мільйонів гривень, - повідомили в МВС.

Працівники Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України розкрили крупну банківську аферу «ціною» майже на 75 мільйонів гривень, яку здійснили службові особи одного з банків міста Києва. Як встановили оперативники, злочинну схему розробили та впровадили начальник відділу розвитку стратегічного партнерства, провідний спеціаліст та менеджер відділу фінансового моніторингу. Вони підробляли документи у кредитних справах та видавали кредити.

Таким чином «банкіри», укладаючи договори про відкриття кредитних ліній на  «підставних» громадян на суми в особливо великих розмірах, завдали банку матеріальних збитків на суму 74 мільйона 672 тисячі гривень.

За матеріалами працівників ГУБОЗ МВС України Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст.27 (види пособництва) та ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Одного з учасників заарештовано, іншим двом обрано запобіжний захід – підписка про невиїзд.

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign