First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ЮрКар'єра. 286 суддів в очікуванні на "безстрокове" призначення

20.01.2009

<>Перелік суддів, стосовно яких до Комітету з питань правосуддя Верховної Ради України надійшли подання про обрання на посаду професійного судді безстроково. Дані інформаційного управління Апарату ВРУ станом на 15 грудня 2008 року. </>

 

 

<//a><></>

               Суддя

                     Назва суду

Адаменко Ірина Миколаївна

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко Олена Григорівна

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Аксьонов Валерій Єгорович

військовий місцевий суд Житомирського гарнізону

Архипенко Анжеліка Вікторівна

Попаснянський районний суд Луганської області

Баранець Олександр Миколайович

Київський апеляційний господарський суд

Батрин Олеся Василівна

Замостянський районний суд міста Вінниці

Батченко Олег В'ячеславович

Центральний районний суд міста Миколаєва

Бейко Андрій Михайлович

Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області

Белена Альберт Вікторович

військовий місцевий суд Львівського гарнізону

Бенца Констанція Костянтинівна

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Бєдєлєв Сергій Іванович

апеляційний суд Донецької області

Бєляєва Людмила Олександрівна

Краснолуцький міський суд Луганської області

Бжассо Наталя Володимирівна

Київський районний суд міста Одеси

Білецька Алла Миколаївна

Комінтернівський районний суд міста Харкова

Білик Наталія Володимирівна

Літинський районний суд Вінницької області

Білоусова Вікторія Василівна

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Білошкап Олена Володимирівна

Вищий господарський суд України

Богдан Олена Олександрівна

Оболонський районний суд міста Києва

Божко Микола Миколайович

Ровеньківський міський суд Луганської області

Бондар Юрій Олександрович

Новопсковський районний суд Луганської області

Бондаренко Надія Володимирівна

Здолбунівський районний суд Рівненської області

Бондаренко Роман Володимирович

Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

Борзаниця Сергій Володимирович

Луганський окружний адміністративний суд

Борисенко Володимир Володимирович

Мостиський районний суд Львівської області

Борняк Роман Орестович

Перемишлянський районний суд Львівської області

Бортницька Віта Вікторівна

Васильківський міськрайонний суд Київської області

Брагін Віктор Іванович

Андрушівський районний суд Житомирської області

Брагіна Ярослава Василівна

господарський суд Житомирської області

Бреславський Олександр Григорович

Глибоцький районний суд Чернівецької області

Бурденюк Сергій Іванович

Барський районний суд Вінницької області

Васильєва Ірина Анатоліївна

Калінінський районний суд міста Горлівки Донецької області

Верланов Сергій Миколайович

військовий місцевий суд Київського гарнізону

Виниченко Любов Миколаївна

Дніпровський районний суд міста Києва

Вілюк Микола Павлович

Горохівський районний суд Волинської області

Вітюк Володимир Жанович

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Вовк Іван Володимирович

Верховний Суд України

Волошина Наталія Леонідівна

Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області

Вотьканич Василь Андрійович

Воловецький районний суд Закарпатської області

Галин Володимир Петрович

Львівський апеляційний адміністративний суд

Герасимчук Микола Костянтинович

апеляційний суд Рівненської області

Гінда Оксана Миколаївна

Львівський апеляційний адміністративний суд

Гладишенко Ірина Володимирівна

Кіровський районний суд міста Донецька

Гниличенко Марина Віталіївна

Київський районний суд міста Одеси

Головченко Микола Миколайович

Ічнянський районний суд Чернігівської області

Голота Людмила Олегівна

Ленінський районний суд міста Вінниці

Гончар Володимир Миколайович

Кіровоградський районний суд Кіровоградської області

Горулько Олександр Максимович

Решетилівський районний суд Полтавської області

Горуц Руслан Олексійович

Підгаєцький районний суд Тернопільської області

Горяйнов Андрій Миколайович

Київський апеляційний адміністративний суд

Грибан Інна Олександрівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Грицаюк Ніна Миколаївна

Центрально-Міський районний суд міста Горлівки Донецької області

Гуль В'ячеслав Володимирович

апеляційний суд Київської області

Гуцал Іван Павлович

окружний адміністративний суд міста Києва

Давченко Тетяна Миколаївна

господарський суд Миколаївської області

Дадим Юлія Миколаївна

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Далматова Галина Анатоліївна

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області

Даниленко Віталій Валерійович

Дарницький районний суд міста Києва

Данко Володимир Васильович

апеляційний суд Львівської області

Демидова Алла Маркіянівна

Вищий господарський суд України

Денисюк Петро Дмитрович

апеляційний суд Рівненської області

Джуга Сергій Дийнешович

апеляційний суд Закарпатської області

Долотін Віктор Олексійович

Краснолуцький міський суд Луганської області

Домусчі Степан Дмитрович

Одеський апеляційний адміністративний суд

Дранчук Павло Юрійович

Долинський районний суд Кіровоградської області

Дригваль Валерій Миколайович

Високопільський районний суд Херсонської області

Дручкова Світлана Петрівна

Теофіпольський районний суд Хмельницької області

Дужич Сергій Порфирійович

апеляційний суд Рівненської області

Дутчак Ігор Михайлович

Броварський міськрайонний суд Київської області

Жукова Анжеліна Ігорівна

господарський суд Автономної Республіки Крим

Жукова Любов Володимирівна

Вищий господарський суд України

Задорожній Володимир Петрович

Драбівський районний суд Черкаської області

Закропивний Олександр Васильович

апеляційний суд міста Києва

Зеленська Вікторія Іванівна

Київський окружний адміністративний суд

Земляна Галина Володимирівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Зубкова Тетяна Петрівна

Запорізький апеляційний господарський суд

Зуєва Валентина Іванівна

апеляційний суд Одеської області

Зуєва Лариса Євгеніївна

Одеський апеляційний адміністративний суд

Зюбанова Наталія Миколаївна

господарський суд Луганської області

Іваненко Тетяна Володимирівна

Житомирський окружний адміністративний суд

Ігнатенко Поліна Яківна

Суворовський районний суд міста Херсона

Ільїн Олег Володимирович

Харківський апеляційний господарський суд

Ільченко Валентина Миколаївна

Охтирський міськрайонний суд Сумської області

Казначеєв Едуард Геннадійович

Петровський районний суд міста Донецька

Калатай Надія Феліксівна

Київський апеляційний господарський суд

Каліберда В'ячеслав Анатолійович

Краснокутський районний суд Харківської області

Калініченко Геннадій Павлович

Ленінський районний суд міста Дніпропетровська

Калініченко Наталія Вадимівна

господарський суд Харківської області

Капацин Надія Василівна

Вищий господарський суд України

Караченцев Ігор Володимирович

Харківський районний суд Харківської області

Карнаух Андрій Станіславович

апеляційний суд Чернігівської області

Католікян Михайло Олександрович

Самарський районний суд міста Дніпропетровська

Кепкал Людмила Іванівна

апеляційний суд міста Києва

Кириченко Павло Леонтійович

Овідіопольський районний суд Одеської області

Кізюн Людмила Іванівна

Солом'янський районний суд міста Києва

Клапоущак Сергій Юрійович

Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області

Клименко Ірина Вячеславівна

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Коваленко Вадим Миколайович

Приморський районний суд міста Одеси

Коваленко Олександр Вікторович

господарський суд Сумської області

Ковальов Олександр Володимирович

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Ковальчук Василь Олександрович

Юр'ївський районний суд Дніпропетровської області

Ковальчук Олександр Васильович

Замостянський районний суд міста Вінниці

Козюренко Ростислав Степанович

Франківський районний суд міста Львова

Колесник Сніжана Геннадіївна

Ленінський районний суд міста Запоріжжя

Колосова Ганна Геннадіївна

господарський суд Автономної Республіки Крим

Комлева Олена Сергіївна

апеляційний суд Одеської області

Компанієць Ірина Дмитрівна

Авдіївський міський суд Донецької області

Кононенко Сергій Дмитрович

Ленінський районний суд міста Полтави

Кордик Станіслав Васильович

Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим

Корнелюк Василь Семенович

Локачинський районний суд Волинської області

Корнєєва Інесса Вікторівна

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Коровніченко Олена Миколаївна

Жданівський міський суд Донецької області

Король Олександр Павлович

Ленінський районний суд міста Вінниці

Корх Олександр Іванович

Корюківський районний суд Чернігівської області

Косач Ірина Анатоліївна

Новозаводський районний суд міста Чернігова

Костенко Андрій Миколайович

апеляційний суд Хмельницької області

Костюк Любов Олександрівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Кравець Олександр Олександрович

Одеський апеляційний адміністративний суд

Красновський Ігор Володимирович

апеляційний суд Херсонської області

Крестьянінов Олексій Олександрович

господарський суд Харківської області

Крикливий Віталій Вікторович

Комсомольський міський суд Полтавської області

Кричина Анжела Валеріївна

Оболонський районний суд міста Києва

Кролевець Ольга Анатоліївна

Вищий господарський суд України

Кудряшова Юлія Валеріївна

господарський суд Житомирської області

Кукса Дмитро Анатолійович

Пустомитівський районний суд Львівської області

Кукта Максим Валерійович

Київський районний суд міста Сімферополя

Кулеша Лариса Михайлівна

Нетішинський міський суд Хмельницької області

Кулянда Мирослава Іванівна

апеляційний суд Чернівецької області

Курнякова Тамара Аркадіївна

Балаклавський районний суд міста Севастополя

Кустова Ірина Вікторівна

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Кухарець Віктор Миколайович

Рівненський міський суд Рівненської області

Лемак Олеся Володимирівна

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Литвин Олександр Васильович

Рокитнянський районний суд Київської області

Литвинюк Ірина Миколаївна

Кіцманський районний суд Чернівецької області

Лихачова Лариса Олексіївна

Армянський міський суд Автономної Республіки Крим

Ліпинський Олександр Вікторович

господарський суд Дніпропетровської області

Луценко Микола Олександрович

Бориспільський міськрайонний суд Київської області

Макаровець Алла Миколаївна

Кролевецький районний суд Сумської області

Малиш Валентин Віталійович

Деснянський районний суд міста Чернігова

Манюк Петро Теодорович

господарський суд Львівської області

Маренюк Віктор Леонідович

Маньківський районний суд Черкаської області

Масло Інна Валентинівна

Донецький окружний адміністративний суд

Матвієнко Юлія Олександрівна

Деснянський районний суд міста Києва

Матюшко Олег Іванович

Голопристанський районний суд Херсонської області

Мельник Володимир Васильович

Солом'янський районний суд міста Києва

Мельниченко Олександр Іванович

Вищий господарський суд України

Миргород Валентина Степанівна

Бериславський районний суд Херсонської області

Мироненко Ірина Петрівна

Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

Мирошниченко Станіслав Володимирович

Вищий господарський суд України

Михайлюк Сергій Іванович

господарський суд Чернігівської області

Мичка Ігор Миколайович

Здолбунівський районний суд Рівненської області

Мікула Володимир Євгенович

Жовківський районний суд Львівської області

Міщенко Катерина Миколаївна

Тальнівський районний суд Черкаської області

Міщенко Петро Кирилович

Вищий господарський суд України

Морозюк Андрій Ярославович

господарський суд Львівської області

Моцний Микола Володимирович

військовий апеляційний суд Військово-Морських Сил

Мочальська Валентина Миколаївна

Кременецький районний суд Тернопільської області

Музичук Ніна Юхимівна

апеляційний суд Рівненської області

Назарова Марина Вікторівна

Антрацитівський міськрайонний суд Луганської області

Наумов Сергій Валентинович

Корецький районний суд Рівненської області

Нечволод Віктор Всеволодович

Полтавський районний суд Полтавської області

Нечипорук Людмила Федорівна

Староміський районний суд міста Вінниці

Новосьолова Галина Миколаївна

Свердловський міський суд Луганської області

Олейнікова Ганна Миколаївна

Свердловський міський суд Луганської області

Оленич Тетяна Германівна

Вищий господарський суд України

Олійник Володимир Федорович

Вищий господарський суд України

Онушко Наталія Миколаївна

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Опімах Лариса Миколаївна

Сумський окружний адміністративний суд

Орел Анатолій Сергійович

Славутицький міський суд Київської області

Павловська Ірина Геннадіївна

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Паламар Петро Іванович

господарський суд міста Києва

Паламарчука Валерія Васильовича

господарський суд Полтавської області

Панас Оксана Володимирівна

Рівненський міський суд Рівненської області

Пархоменко Оксана Владиславівна

Ірпінський міський суд Київської області

Переверзева Лариса Іванівна

Ворошиловський районний суд міста Донецька

Перепелюк Ірина Борисівна

апеляційний суд Чернівецької області

Письменний Олексій Анатолійович

Ленінський районний суд міста Кіровограда

Пісоцький Олег Миколайович

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Плужник Тетяна Федорівна

Соснівський районний суд міста Черкаси

Погрібний Сергій Олексійович

Малиновський районний суд міста Одеси

Подколзіна Людмила Дмитрівна

Донецький апеляційний адміністративний суд

Поєдиник Ігор Анатолійович

апеляційний суд Черкаської області

Полєв Дмитро Миколайович

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Полив'яний Володимир Миколайович

Дніпровський районний суд міста Херсона

Поляк Олена Іванівна

Київський апеляційний господарський суд

Пономарьова Ольга Михайлівна

Ківерцівський районний суд Волинської області

Попельнюх Руслан Олексійович

Придніпровський районний суд міста Черкаси

Попікова Ольга Володимирівна

Київський апеляційний господарський суд

Приколота Тетяна Іванівна

апеляційний суд Львівської області

Приліпко Валерій Михайлович

Бахмацький районний суд Чернігівської області

Протасова Ольга Михайлівна

Червонозаводський районний суд міста Харкова

Ребриста Світлана Вікторівна

господарський суд Херсонської області

Рибіна Світлана Анатоліївна

господарський суд міста Севастополя

Розізнана Інна Вікторівна

господарський суд Хмельницької області

Романюк Марина Марківна

апеляційний суд Дніпропетровської області

Русаков Григорій Степанович

Канівський міськрайонний суд Черкаської області

Руснак Анатолій Іванович

Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

Рябуха Юрій Володимирович

Жовтневий районний суд міста Луганська

Савенко Микола Євгенійович

військовий місцевий суд Харківського гарнізону

Саврій Віктор Анатолійович

господарський суд Хмельницької області

Савуляк Роман Васильович

Червоноградський міський суд Львівської області

Савченко Серафима Онуфріївна

апеляційний суд Кіровоградської області

Садовий Ігор Вікторович

Запорізький окружний адміністративний суд

Самойленко Віра Володимирівна

Якимівський районний суд Запорізької області

Сапіга Віталій Петрович

Львівський апеляційний адміністративний суд

Светлічний Юрій Валентинович

господарський суд Харківської області

Свінціцька Олена Петрівна

Васильківський міськрайонний суд Київської області

Седляр Ольга Олександрівна

господарський суд Луганської області

Семененко Ярослав Васильович

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Семенюк Микола Миколайович

Житомирський окружний адміністративний суд

Сенько Микола Федорович

військовий місцевий суд Сімферопольського гарнізону

Серкіз Віктор Григорович

Київський апеляційний адміністративний суд

Сєвєрова Єлєна Станіславівна

апеляційний суд Одеської області

Сидоренко Сергій Миколайович

Рівненський районний суд Рівненської області

Синчук Микола Миколайович

господарський суд Львівської області

Сікорська Наталія Анатоліївна

господарський суд Житомирської області

Сілаков Сергій Миколайович

апеляційний суд Вінницької області

Сільченко Олександр Васильович

Літинський районний суд Вінницької області

Сітайло Олена Миколаївна

Дніпровський районний суд міста Києва

Сітарчук Олександр Іванович

Котовський міськрайонний суд Одеської області

Скрипчук Оксана Степанівна

Львівський апеляційний господарський суд

Слободін Михайло Миколайович

Дзержинський районний суд міста Харкова

Смірнова Наталія Андріївна

Лозівський міськрайонний суд Харківської області

Смолій Анатолій Михайлович

Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Собків Ярослав Мар´янович

Київський апеляційний адміністративний суд

Соколик Олена Іванівна

Варвинський районний суд Чернігівської області

Соловей Володимир Володимирович

Козелецький районний суд Чернігівської області

Соп'яненко Оксана Юріївна

господарський суд Сумської області

Соп'яненко Олександр Володимирович

Сумський окружний адміністративний суд

Стародуб Олег Валентинович

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

Сташків Богдан Іванович

апеляційний суд Тернопільської області

Стельмах Ігор Орестович

військовий місцевий суд Львівського гарнізону

Стрижевська Анжела Анатоліївна

апеляційний суд міста Києва

Струк Іван Федорович

апеляційний суд Харківської області

Суховий Валерій Григорович

господарський суд Київської області

Сушко Олег Олександрович

Ладижинський міський суд Вінницької області

Таратін Валентин Олександрович

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

Татьков Віктор Іванович

Вищий господарський суд України

Тенета Роман Володимирович

Львівський окружний адміністративний суд

Терентьєв Андрій Миколайович

Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим

Терещенко Оксана Іванівна

Харківський апеляційний господарський суд

Терлецька-Байдюк Неля Ярославівна

господарський суд Житомирської області

Тісецький Сергій Сергійович

господарський суд Вінницької області

Томащак Альберт Степанович

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим

Трачук Руслан Миколайович

військовий місцевий суд Хмельницького гарнізону

Трусова Тамара Олександрівна

Дарницький районний суд міста Києва

Турецька Ірина Олександрівна

Одеський апеляційний адміністративний суд

Українець Леся Іванівна

Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим

Умнова Олена Володимирівна

Київський апеляційний адміністративний суд

Усатенко Інга Вікторівна

Вищий господарський суд України

Фесюра Микола Віталійович

господарський суд Чернігівської області

Філінюк Іван Георгійович

господарський суд Миколаївської області

Хмарук Наталя Сергіївна

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим

Хома Олена Петрівна

Львівський окружний адміністративний суд

Хом'якова Вікторія Валеріївна

Херсонський окружний адміністративний суд

Хрипун Олег Олексійович

Вищий господарський суд України

Хрімлі Олександр Геннадійович

Київський апеляційний адміністративний суд

Цоток Валентин Вікторович

Добровеличківський районний суд Кіровоградської області

Чебикін Віталій Петрович

апеляційний суд Дніпропетровської області

Чезганова Алла Михайлівна

апеляційний суд Вінницької області

Чельник Ольга Іванівна

Ленінський районний суд міста Кіровограда

Ченцова Світлана Миколаївна

Новозаводський районний суд міста Чернігова

Черкаський Володимир Іванович

господарський суд Запорізької області

Черненкова Людмила Андріївна

апеляційний суд Дніпропетровської області

Чернієнко Сергій Анатолійович

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області

Чопик Віталій Васильович

Тячівський районний суд Закарпатської області

Чорна Людмила Василівна

Київський апеляційний господарський суд

Шаповалова Ольга Анатоліївна

Верховний Суд України

Шаргаровська Валентина Іванівна

Стахановський міський суд Луганської області

Шарко Олексій Павлович

Катеринопільський районний суд Черкаської області

Швед Едуард Юрійович

Київський апеляційний адміністративний суд

Шевчук Володимир Іванович

Ізяславський районний суд Хмельницької області

Шелепа Анатолій Анатолійович

Богунський районний суд міста Житомира

Ширінська Оксана Харисівна

Херсонський окружний адміністративний суд

Шляхтицький Олександр Ілліч

Одеський апеляційний адміністративний суд

Шостак Олександр Олександрович

Київський апеляційний адміністративний суд

Щербина Сергій Вікторович

Заводський районний суд міста Миколаєва

Юсип Ірина Михайлівна

Галицький районний суд Івано-Франківської області

Юхимук Руслан Степанович

Сєверодонецький міський суд Луганської області

Яковенко Світлана Юріївна

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Яковець Олександр Федорович

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Якушева Тамара Вікторівна

Залізничний районний суд міста Сімферополя

Яременко Геннадій Миколайович

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Яровенко Наталія Олегівна

Дніпровський районний суд міста Києва

Ярош Сергій Олександрович

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Ярошенко Андрій Григорович

Комунарський районний суд міста Запоріжжя





 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign