First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

Тиждень права. Указ Президента України Про Всеукраїнський тиждень права

08.12.2008

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1149/2008

Про Всеукраїнський тиждень права

Ураховуючи важливе значення правової освіти в дальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини постановляю:

1. Започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

2. Кабінету Міністрів України щороку розробляти та затверджувати до 1 жовтня плани заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям щороку розробляти та затверджувати регіональні плани заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

4. Державному комітету телебачення та радіомовлення України забезпечувати широке висвітлення у засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права, організовувати тематичні теле- та радіопередачі щодо прав і свобод людини і громадянина.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

8 грудня 2008 року


Адреса тексту цієї сторінки на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України: http://www.president.gov.ua/documents/8689.html

 

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign