First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

КРМЮ: Очікуються зміни, обговорено план заходів "Тижня права"

01.10.2008

1 жовтня 2008 року в приміщенні Мін'юсту відбулося чергове засідання Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Засідання, зрештою, пройшло конструктивно, відбулося детальне планування і обговорення заходів "Тижня права". Водночас, воно, на мою думку, відобразило цікавий феномен - водночас діяльності та бездіяльності, точніше вибору пріоритетів.

З одного боку, засідння невдалося: були відсутніми значна частина членів Ради (щоправда, дехто з поважних причин, як-от хвороба). Разом із тим, дехто обрав собі на цей день інше заняття за власними пріоритетами чи завданнями. Це, зрештою, вкотре паралізувало здатність Ради як колегіального органу ухвалювати рішення. З іншого боку, як відзначалося, засідання таки вдалося: присутні члени Ради та кандидати в члени Ради змогли реалізувати своє бажання бути діяльними.

У засідання Ради взяв участь заступник Міністра юстиції Володимир Богатир.

Особливо відзначилися кандидати в члени Ради. Попри те, що вкотре не вдалося розглянути питання членства, вони взяли на себе зобов'язання участі та організації в заходах "Тижня права".

Видається неминучими зміни в складі Ради, адже інакше Раді не вдасться діяти, ухвалювати рішення. Усе це дозволить не лише числитися в престижному дорадчому органі Міністерства юстиції України. але й продуктивно йому функціонувати.

Наступне, восьме засідання відбудеться 5 листопада 2008 року. Воно стане восьмим за ліком й таким, що відбудеться рівно рік після установчного засідання нового складу КРМЮ,

 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign