First page
Sitemap
Feedback
Slavik Bihun’s Personal Site
Humanness & Optimism, Professionalism & Perfection

YurHit

ФП. Філософія права (ФП) як академічна дисципліна: міжнародний методологічний семінар

25.09.2008

26-29 вересня у Києві відбувся Міжнародний методологічний семінар «Філософія права як академічна дисципліна». Його організовано сподвижниками філософії права з Інститутів держави і права та філософії НАН України, Київського національного університету внутрішніх справа за сприяння «Програми підтримки вищої освіти» (Higher Education Support Program) Інституту відкритого суспільства).

Робота семінару розпочалася 26 вересня. Центральними заходами стали відкриті лекції провідних спеціалістів із теорії та філософії права, зокрема П. М. Рабіновича, М. В. Костицького та С. І. Максимова. У роботі семінару беруть участь більше 30 спеціалістів із філософії та теорії права.

Очікується, що робота семінару дасть новий поштовх розвитку філософії права в Україні. Детальніше й змістовно роботу семінару буде висвітлено в т. VI (2008) міжнародного часопису «Проблеми філософії права» (Philosophy of Law Issues).

На фото: професор С. І. Максимов (ліворуч) та Д. Ю. Кобринський під час лекції професора Максимова в "Мистецькому курені" (м. Київ)

Попередня програма Семінару (у додатку).2008_09_24_Program_PhilLaw_Teaching_Seminar.doc


 

Statictics

Rambler's Top100

It is created
in studio

~~ <*))>< ~ fishdesign